Jak wybrać ekspres pod dzierżawę?

dzierżawa ekspresu do kawy

Dzierżawa ekspresu do kawy, a przy tym korzystanie z usług firmy, która to oferuje wynajem ekspresów, to bardzo dobre rozwiązanie dla firm, które cenią sobie zarówno wygodę, jak i funkcjonalność.

Ekspresy do kawy dzierżawa – da kogo?

Dzierżawa ekspresu do kawy doskonale sprawdzi się zarówno w małych przedsiębiorstwach, jak i w dużych korporacjach. Kiedy decydujemy się na dzierżawę, bardzo ważne jest, aby wcześniej uwzględnić liczbę pracowników oraz spotkań biznesowych, jakie mniej więcej odbywają się w miesiącu. Zwykle tym niewielkim firmom poleca się wynajem mniejszych ekspresów, które idealnie sprawdzą się zarówno do przygotowania klasycznej kawy czarnej, jak i kawy z mlekiem. Tego typu urządzenia są bardzo proste w obsłudze, a przy tym też łatwe w konserwacji.

Duże, małe…

Małe ekspresy (dedykowane mniejszym firmom), pozwalają na zakup pakietu, w którym obejmuje przygotowanie ok. 30 kaw dziennie. Dzierżawa większych urządzeń umożliwia zakup bardziej rozbudowanego pakietu, w którym już można zaparzyć od 30 do nawet 60 kaw dziennie. W firmach, w których zapotrzebowanie jest jeszcze większe, dobrze sprawdzą się pakiet wraz z wynajmem ekspresu, w ramach którego można przygotować nawet do 100 kaw dziennie.