Funkcjonalny czajnik na gaz i na indukcję

czajnik gazowy

Czajnik emaliowany posiada bardzo długą tradycję oraz kojarzyć się może z dawnymi czasami. Obecnie czajniki wyglądają bardzo designersko, dzięki bogatemu wzornictwu, ciekawym kształtom oraz różnorodnej kolorystyce.

Cechy i zalety czajnika z aluminium

Czajniki na gaz na indukcję z tego tworzywa są trwałe, nie odkształcają się, a także nie tracą swoich właściwości przy gotowaniu. Poza tym, naczynia takie bardzo szybko się nagrzewają, dzięki czemu skraca się czas zagotowania wody. Na rynku można dostać różne kolory czajników aluminiowych, począwszy od klasycznych, aż po różne kolory kremowe oraz pastelowe. Czajniki aluminiowe mają gwizdek i rączkę która izoluje ciepło.

Czajniki gazowe ze stali

Stalowy czajnik na płytę indukcyjną jest wysokiej jakości produktem, który odporny jest na wszelkie uszkodzenia oraz zarysowania. Dzięki takim cechom posłuży on w kuchni wiele lat, zachowując na długo idealny wygląd. Wybierając czajnik na indukcję o grubszym dnie można znacznie zaoszczędzić na czasie gotowania wody. Ponadto, bogaty wybór kształtów oraz kolorów sprawi, że każda osoba znajdzie idealny oraz odpowiedni czajnik, który będzie doskonale komponował się z każdą nowoczesną kuchnią.

Nowoczesny czajnik na gaz

Czajnik z żeliwa to mocny oraz trwały produkt, który pozwala przez długi okres cieszyć się gorącą, niepowtarzalną herbatą. Jest to doskonały oraz niezawodny czajnik który długo utrzymuje wysoką temperaturę. Ten czajnik to najlepsze naczynie na gaz, nie mniej nie nadaje się on do użytkowania na innych kuchenkach. Spośród bogatego wyboru wzorów oraz kolorów czajników żeliwnych dostępnych na rynku, każdy klient może znaleźć produkt idealny dla swoich potrzeb.